.

.

G. S МИНЕСОТА ОБРАЗ РЕМЕНИТЕ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ

G. S МИНЕСОТА ОБРАЗ РЕМЕНИТЕ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S МИНЕСОТА ОБРАЗ РЕМЕНИТЕ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S МИНЕСОТА ОБРАЗ РЕМЕНИТЕ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне