.

.

KNIPEX Алатки 9/16 Open-End Клуч (98009/16)

KNIPEX Алатки 9/16 Open-End Клуч (98009/16)

DEN 1665.60

Од стока
Во продавницата

Вилицата 15-Степен аглеста.Пакет Висина : 0.945".Основна алатка хром позлатен.Произведени во Германија.Еден Отворен Крај Клуч, SAE, Главата Големина 9/16 Во., Хром Финиш, Раководител Агол 15 Степени , Целокупната Должина 6 In., Хром Vanadium Челик Клуч Материјал, Стандарди IEC 60900, DIN EN 60900, Карактеристики Изолирани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне