.

.

Bahco 6M/12C D3110 Двојно Отворен Крај Клуч Сет (12-парче)

Bahco 6M/12C D3110 Двојно Отворен Крај Клуч Сет (12-парче)

DEN 4557.36

Од стока
Во продавницата

Наместен на двоен отворен крај клучеви во метрички големини.Пакување : пластични клип.Производи се произведени претежно во нашите сопствени фабрики се наоѓа низ Европа и предложени од страна на нашиот Партнер дистрибутери на професионалци.Денес, тоа е уште еден симбол на квалитет.Откријте историјата што оди во секој Bahco производ.Во 1886 година, нашите исконски бренд е роден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне