.

.

HIRAM Конзолни Обемот Прстен Планината за 1 и 30мм Пушка Домет со 2 Слот Покрена Picatinny Железнички Месеци, Прилагодлив Конзолни Планината

HIRAM Конзолни Обемот Прстен Планината за 1 и 30мм Пушка Домет со 2 Слот Покрена Picatinny Железнички Месеци,

DEN 1164.00

Од стока
Во продавницата

ОДГОВАРА на 1-ИНЧЕН на конзолни дизајн им овозможува на домет да бидат поставени до 2 инчи напред за подобро око олеснување и целосни поле на гледање.РОК-ЦВРСТИ ГРАДИ : Нашите авиони-одделение 6061-T6 алуминиум легура нуди чувствувате сила и отпорност на корозија, додека останатите лесни 11 унци; топлина третираат torx завртки за заклучување ова планината цврсто во било 20mm Picatinny или Weaver железница.RINGTOP МЕСЕЦИ : прстените на овој конзолни обемот планината секоја вклучуваат 2 слот 20mm железнички лесно да прикачите дополнителни таргетирање додатоци како ласери, тактички рефлектори, и црвени точки.МНОГУ ПРИЛАГОДЛИВИ : Оваа пушка опсег планината е прстени исто така, може да се прилагоди напред или назад на било кој од седум 10мм (0.4") постепено да ги собере сите ваши омилени пушка домет за лов, стрелаштво, тактички обука, и повеќе.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашата обемот планината е точно тестирани за да се обезбеди нејзината ефикасност и да се обезбеди највисок квалитет на огнено оружје додаток на пазарот; ние се врати со нашите вообичаени силна гаранција и пријателски 24/7 услуги на клиентите, па можете да бидете сигурни дека ќе уживате во неговото користење за годините што доаѓаат!.Материјал : 6061-T6 Алуминиум.Целокупната Димензии : 6.5 х 2.3 x 1.9 во. (16.6x5.8x4.8 cm).Прстенот со Дијаметар : 1.2 во. (30 mm).Прстенот со Дијаметар со Заптивка : 0.98 во. (25 mm).Нето Тежина : 11.2 оз. (318 g).Материјал : 6061-T6 Алуминиум Alloy Overall Димензии : 6.5 х 2.3 x 1.9 во. (16.6x5.8x4.8 см)Прстен Дијаметар : 1.2 во. (30 mm)Прстен Дијаметар со Заптивка : 0.98 во. (25 mm)Нето Тежина : 11.2 оз. (318 g).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне