.

.

Ора Болт,Обична,1/2-13x4,Гр 5,PK10

Ора Болт,Обична,1/2-13x4,Гр 5,PK10

DEN 1176.00

Од стока
Во продавницата

Кол./Тема Големина : 1/2"-13, Fastener Нишка На Ветер : Десната Рака, Глава На Аголот (Сте.) : 80 82. Инч, Ора Болт, #3 Рамна Глава Тип - Ора Завртки, Јаглероден Челик, Материјал Одделение Одделение Одделение Одделение 5, Обична Fastener Заврши, Кол./Тема Големина Во 1/2.-13, Fastener Должина 4 In., Fastener Тема Насока Десната Рака, Fastener Тема Тип unc завршетоци со (Крупни), Fastener Индустриски Стандарди ASME B18.9, Раководител Стил Countersunk, Раководител Кол. 0.945 Во., Глава Агол (Сте.) 80 82, Пакет Количество 10.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне