.

.

Меламнин Мачка Сад ( Случај на 24 )

Меламнин Мачка Сад ( Случај на 24 )

DEN 551.76

Од стока
Во продавницата

Материјали : Пластика.Случај на : 24 Colors : бела, зелена, сина, red Materials : plastic Kitty јадење никогаш не била толку стилски!Оваа меламнин мачка сад карактеристики на шепа се печати или риба коска печатење со различни изреки внатре.Мерки околу 2" високи x 5" широк.Доаѓа лабава.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне