.

.

Малку Рок, Арканзас Мапа на Градот Ѕид Уметност - 11x14 ФОРМУЛИРАН Печатење на Модерни, Минимално, Црна И Бела Арканзас Ѕид Оркестарот - Малку Рок Подароци За Жените И М

Малку Рок, Арканзас Мапа на Градот Ѕид Уметност - 11x14 ФОРМУЛИРАН Печатење на Модерни, Минимално, Црна И Бела

DEN 452.88

Од стока
Во продавницата

ОРИГИНАЛНИ ЦРНО-БЕЛА МИНИМАЛНА МАЛКУ РОК, АРКАНЗАС МАПАТА ЅИД УМЕТНОСТ!Оваа 11 X14" ѕидот на печатење е совршен за дневна соба, кујна, спална соба, канцеларија, бебе соба, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом, детска соба, градинка, или како прилог на галерија ѕид!Оваа печати карактеристики црна и бела карта на Малку Рок.Тоа е совршен за многу различни декор теми, вклучително и модерна, современа, Скандинавска, нордиските, минималистички, farmhouse, селски, среден век, boho, итн.!СОВРШЕН ПОДАРОК!Овој ѕид печатење е совршен подарок за жени, мажи, пријател, најдобар пријател, наставниците, мајки, татковци, родендени, празници, Божик, годишнини, дипломирањето, сувенири, итн.!Тоа е одлично за некој кој сака Малку Рок или израснал во областа!ПОДГОТВЕНИ ДА се монтира - Рамки за да ги собере на оваа 11x14 инчен печати лесно можат да се купи тука на или во секој оддел или занает продавница.Изберете рамка боја, ширина & мат големини кои работат со вашиот декор за совршен изглед во вашиот дом!КВАЛИТЕТ ОТПЕЧАТОЦИ, НАПРАВЕН ДА ТРАЕ - Нашиот дизајни се испечатени на Fuji Кристал Архива Тип II фотографска хартија (светлина чувствителни и долго-траен).Тој има сјај, рамни мат финиш, со мало, суптилен сјај и минимална текстура која носи убаво длабочина и квалитет на уметнички дела.Подготвени да се намести!ЗАШТИТНА АМБАЛАЖА ЗА БЕЗБЕДНО ПРЕВОЗОТ Отпечатоци се пакуваат & испраќаат во здрав 'престој-рамни' плик специјално дизајнирани за заштита на фотографии и уметнички дела за време на превозот.Сепак, ако печатите е оштетен за време на транзитот (овие работи се случуваат!), само стапат во контакт и ние ќе брод замена веднаш.ВАКА ДИЗАЈН?ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАШИОТ ДРУГИ ОТПЕЧАТОЦИ!Кликнете на "KL Дизајн Ко" на врвот на оваа страница, или одете на : https : //www./handmade/KL-Design-Co.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне