.

.

Принстон Вистинска Вредност, Серија 9100, Боја Четка за полнење за на доградба на Акрилни, Нафта & Акварел Сликарство, Syn-Бела Taklon (Rnd 3/0, 3, Shader 4, Ang 1/4)

Принстон Вистинска Вредност, Серија 9100, Боја Четка за полнење за на доградба на Акрилни, Нафта & Акварел Сликарство,

DEN 143.76

Од стока
Во продавницата

ПРИНСТОН УМЕТНОСТ & ЧЕТКА-Вистинска Вредност Четка во Собата.Совршен за на доградба на акрилни акварел и tempera.Има кратка и долга рачка четки за да се исполнат секоја слика треба.Вистинска Вредност за собирање карактеристики различни од paintbrush поставува во една исклучителна вредност.Ние нудиме најширока палета на боја четка материјали за и професионални и аматерски уметници.Изберете од синтетички, физички или комбинација сетови.Ние нудиме широк спектар на форми, големини и четка рачка должини, па можете да ги најдете сет кој е совршен за вас и вашите потреби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне