.

.

Сиена Plein Air Снабдување/Палета Поле (КТ-PS-120)

Сиена Plein Air Снабдување/Палета Поле (КТ-PS-120)

DEN 1531.20

Од стока
Во продавницата

Отстранлив калено стакло палета, складирање, и преклопен држач, четка.Дизајниран да седат на предните нозе на tripod и се поставува во секунди.Две прилагодливи tripod стегање блокови ви овозможи да се прилагоди на висината.Совршен преносни tabletop палета за студиото, уметност класа или работилница.Четири гумени браник нозе задржи палета цврсто во место.Оваа Понуда/Палета Поле карактеристики отстранлив 10" x 12" калено стакло палета, која нуди пространа област за мешање масла и acrylics.Палетата на бои фах слајдови напред за да се открие три големи оддели.Две 3 _" x 12" прегради може да се одржи голема количина на боја цевки.Помалите 2 _" x 12" преградата може да се одржи голем асортиман на четки и палета ножеви.Две 6" x 10 _" преклопен држач, четка додаток коцки чувајте ги сите вашите четки, четка за чистење, и други материјали во рамките на удобен дофат.Виткање коцки, исто така, служи како палета капак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне