.

.

Lurrose 6Packs Посочи Памук Брисеви за Еднократна употреба Microblading Брисеви Козметички Памук се Држиме за Microblading Permenant Тетоважа 10ММ

Lurrose 6Packs Посочи Памук Брисеви за Еднократна употреба Microblading Брисеви Козметички Памук се Држиме за

DEN 299.76

Од стока
Во продавницата

Мал совет е професионално дизајнирана за tattooing употреба, практичен и лесен за ракување.Здрав дрвен стап не е лесно да и е удобно и стабилна да се справи.Хигиенски памук и дрвен материјал со за безбедно користење на лице, тело, или чистење на објекти прашина.На голема количина ви овозможува да ги користите за долг период на време.Големината на пакувањето е компактен и хигиенски, кој е совршен за кратко патување употреба.Опис Оваа точка е произведен со топ - класа материјал за издржливи и безбедни за употреба со хигиенски квалитет.Хигиенски памук и дрвен материјал со за безбедно користење на лице, тело, или чистење на објекти прашина.Удобно текстура ќе се обезбеди нејзината practicability и популарноста за било која област употреба.Карактеристики - Боја : Дрво бои.- Материјал : Дрво.- Големина : 10. 00 X0. 20 X0. 20cm/ 3. 93 X0. 08 X0. 08in - Хигиенски памук и дрвен материјал со за безбедно користење на лице, тело, или чистење на објекти прашина.- На голема количина ви овозможува да ги користите за долг период на време.- Здрав дрвен стап не е лесно да и е удобно и стабилна да се справи.- Големината на пакувањето е компактен и хигиенски, кој е совршен за кратко патување употреба.- Мал совет е професионално дизајнирана за tattooing употреба, практичен и лесен за ракување.Пакет Вклучувајќи 600 × Памук Брисеви.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне