.

.

BALEAF Млади Момчиња Компресија Термички Baselayer Спорт Кошарка Хулахопки Руно Наредени Leggings

BALEAF Млади Момчиња Компресија Термички Baselayer Спорт Кошарка Хулахопки Руно Наредени Leggings

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

Еластичен термички ткаенина со брусен лагер за топлина и snugness.Брз-сува материјал фитили далеку пот и суши брзо.Одговара тип : вграден [потенок, повеќе спортски намали].Мазна, chafe-слободен flatlock цвест изградба.Совршен за фудбал, бејзбол, лакрос,кошарка, сноубординг и други активности во текот на зимата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне