.

.

edcfans Титаниум Paracord Мушка со Нож Lanyard, EDC Multitool Шише Настроената со Клуч , Ајкула Форма Монистра Приврзоци Шарм Додатоци за Ножеви

edcfans Титаниум Paracord Мушка со Нож Lanyard, EDC Multitool Шише Настроената со Клуч , Ајкула Форма Монистра

DEN 767.76

Од стока
Во продавницата

Материјал : Изработени од титаниум - А отпорен на корозија лесни рамка со голема сила и издржливост.Преку печатење на екран процес, да се создаде убава и уникатна занаети со три-димензионални шема и моќен светлосен отпор.Спецификација : 30мм 14mm x, Држете Големина : 5-6mm, Тежина : 8g.Multitool : Дизајн со шише настроената и клучеви за шрафцигер малку (PH1, PH2).Тоа доаѓа со клуч прстен, кој може да биде EDC алатка за секојдневна употреба.Полетување на копчето рингот и да помине низ вашиот ѓердан да стане вашиот уникатен pendant-rendy и шик, практични и посебни.Единствена "Ајкула Форма Лежиште" е совршен за DIY paracord/lanyard проекти за виткање џебен нож/фиксни ножеви сечилото, рефлектори, compasses, камери, џеб часовници, итн..Како патент се повлече шарм или pendant на јакни или ранци.За правење на сопствени paracord нараквици како шарм.

Карактеристиките

30mm x 14mm, Hold Size:
5-6mm, Weight
Вака можеби ќе ви се допадне