.

.

Ангажирање Товарни LIONCHIEF 2.0+ Berkshire ПАРНА Локомотива О Мерач

Ангажирање Товарни LIONCHIEF 2.0+ Berkshire ПАРНА Локомотива О Мерач

DEN 1600.80

Од стока
Во продавницата

НОВИ ВО КУТИЈА!!!НИКОГАШ НЕ КОРИСТАТ!!!LC+ 2.0 Контрола - работат со Bluetooth користење на Универзален Далечински или Lion Chief Апликација на вашиот паметен уред ИЛИ преку вашиот TMCC/LEGACYCab ИЛИ конвенционалните трансформатор Rail Sounds опремени - Пареа мотор и позадинските звуци, Свирче, Бел, и Crewtalk / Towercom дијалог Умре-фрлија котел, рамка, тендер тело Умре-фрлија камиони Моќен одржување-бесплатен моторни Electro Coupler на тендерот за контрола на Брзината Фан-управувано чад Екипажот фигури.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне