.

.

Реј Ален BB1-BLA Другар Сад, 44 оз, Црна

Реј Ален BB1-BLA Другар Сад, 44 оз, Црна

DEN 599.76

Од стока
Во продавницата

Истури-Доказ Вода Сад. 44 Унца Капацитет.Идеални за Патување.Направен во САД.На 44 унца црна Другар Сад нема да се истури дури и кога тоа е превртено наопаку!На истури доказ за патување Другар Сад карактеристики на истури доказ куче вода сад дизајн.На Пријателот Сад не-истури дизајн, исто така, нуди помалку испарување и загадувањето од прашина, нечистотија, и други воздушни честички.На Пријателот Сад има 44 унци на течност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне