.

.

Pecan Нација Јавор Вкус на Печено Pecan Парчиња 8 мл., Природно, Без конзерванси, Антиоксиданс-Богати, Не-ГМО, Здрава Орев Оброк за Возрасни и за Деца (2 Парчиња)

Pecan Нација Јавор Вкус на Печено Pecan Парчиња 8 мл., Природно, Без конзерванси, Антиоксиданс-Богати, Не-ГМО,

DEN 564.00

Од стока
Во продавницата

Здрав оброк за да ги задоволи вашите слатко, овие гранатираа pecan половини функција јавор слој.Клен-зачинет pecans се богати со магнезиум, растителни влакна и антиоксиданси.Достапни во различни пакет големини, така што можете да ги ужинка пакет во вашата торба или купи јавор pecans во рефус.Во прилог на snacking, ги користат овие pecan ореви кон врвот, салати, десерти и други јадења.За исклучителен вкус, овие сите природни плодови, се одгледува и обложени во сад.Кленот се урнат pecans се стаклен pecans кои функција јавор сируп слој со посипете ги со сол.Иако овие плодови се слатки, тие се, исто така, доволно здрав за да стане вашиот нов пост-тренингот или попладне закуска.Достапен во 4-унца, 8-унца, 16-унца и 32-унца пакети, овие јавор стаклен pecans ќе одговара право во вашата дневна рутина.Уживајте во јавор ореви со вашиот утрински кафе, за време на вашиот паузата за ручек или во секое време ви треба енергија снек на власт преку ден.За да се обезбеди секоја серија на јавор-обложена pecans вкус голема, секој pecan се одгледува, сушен, гранатираа, се чистат и обложени во Грузија.Земјоделците жетва на овие pecans од насади постари од 100 години.Со buttery вкус и задоволување на криза, овие јавор шеќер pecans ќе ви покаже разликата кои генерации на традиционалните култивирање може да се направи.Секој цврсто запечатени ќеси содржи висок квалитет на Елиот, Schley, Farley и Desireables pecans.Кога ќе помислите на pecans, што може да се замисли еден богат десерт.Овие јавор pecan стаклен ореви се комбинираат вкус на слатко се третираат со здравствени придобивки од природните pecans.Дали сте во потрага за власт ужинка или антиоксидантна спакувани храна, можете да се чувствувате добро во врска со овие хранливи материи ореви обезбедуваат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне