.

.

Целата, Гранатираа & Сува Печено Грузија Pecans Unsalted (1 Lb.) - Вегетаријанци & Кето Пријателски - Рерна Пече во Мали Серии за дополнителна Свежина - Фарма Свежо Ореви Бренд

Целата, Гранатираа & Сува Печено Грузија Pecans Unsalted (1 Lb.) - Вегетаријанци & Кето Пријателски - Рерна

DEN 935.76

Од стока
Во продавницата

Уживајте во најсвеж & највкусното pecan ореви Грузија има да понуди.Голема, и апсолутно прекрасни, нашите pecan ореви се полни со вкус, силен-здрави хранливи материи и енергија со секој мал број.Ние се земе огромна гордост во handpicking нашите ореви за нивната свежина.Ние бидете сигурни дека да се пече ги во мали серии и печат ги внимателно да се зачува crispiness, како и неверојатен вкус.Најблиску што ќе се добие за подигање на нив од дрво себе!.Треба здрава ужинка за патот, на работа или за вашите малечки на училиште?Нашите pecan ореви се здрав избор, како што тие се богати со енергија, антиоксиданси, витамин Д, калциум, магнезиум, калиум, цинк и влакна.Whew!Се зборува за мал број на сонце!.Уживајте во вашиот pecans директно од торбата или да креирате mouthwatering рецепти.Стави ги на вашиот сладолед, во вашиот салати, десерти или да креирате pecan путер, торти, колачи и повеќе - можностите се бескрајни и подеднакво вкусни!.ОУ Кошер Уверение.Големина на : 1 Фунта (Пакување од 1).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне