.

.

25 кг - Тексас Верверица Pecans Inshell | Pecans.com Goldthwaite TX

25 кг - Тексас Верверица Pecans Inshell | Pecans.com Goldthwaite TX

DEN 1560.00

Од стока
Во продавницата

Тексас Верверица Pecans ќе ги воодушеви вашите кожен пријатели.Дајте му на вашиот пернат & кожен пријатели на налудничав лекување.Верверица pecans не се наменети за човечка исхрана.Pecans може да биде разбиена, и од потемна боја.Pecans може да претставува многу pecan сорти.Овие се Во Школка Pecans - Поради државни прописи, не може да брод во-школка pecans да Калифорнија или Аризона, ве молиме да не нарачка, ако од Калифорнија или Аризона. *Тексас pecans за Верверички се *Не се за човечка исхрана *Сите Верверица Pecan Кутии се јасно означени како "Не се за Човечка исхрана *Pecans може да биде разбиена, а се од потемна боја и може да се состои од повеќе сорти на pecans *Верверички ќе ги сакам! *Овие се Во Школка Pecans - Поради државни прописи, ние сме во можност да брод во-школка pecans да Калифорнија или Аризона.Ве молиме не нарачка, ако од Калифорнија или Аризона *Испраќаат ПРЕКУ ПРОЗОРЦИ или FEDEX, не може да брод за да PO КУТИИ *ПРОЗОРЦИ Земјата или FEDEX Земјата се користи за да се брод на овој производ, ве молиме да не избере препорачана превозот, производот нема да пристигне било побрзо отколку ПРОЗОРЦИ Земјата или FEDEX Земјата *на Улица Адреси се потребни за овој производ, ниту ПРОЗОРЦИ Земјата или FEDEX Земјата достави до PO Кутии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне