.

.

Pecans, Фенси Свежи Сечкани Суровини на Средни Парчиња, Природни, Вкусни, Зацврсна, Одлична за Готвење и Печење, Кето, Совршен Оброк, Спакувани во resealable торбичка 1 lb. (16 м?

Pecans, Фенси Свежи Сечкани Суровини на Средни Парчиња, Природни, Вкусни, Зацврсна, Одлична за Готвење и Печење,

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

МЕДИУМ PECAN ПАРЧИЊА : Нашите средни премиум pecans се толку вкусно и толку здрави!Тие се 100% природни сецкани pecans без адитиви или конзерванси имаат уста поење buttery вкус.ги имаат корисна за совршена божествена закуска!.LUCIOUS И ВКУСНИ : Кој не би сакал да се приклучите во yum храна која е лудо добри за мозокот?!Не гледам подалеку - Pecans се мора за возрасни и деца слично.Тие, исто така, обезбедува со минерали како што се калциум, магнезиум и monosaturated масти меѓу многу повеќе.На влакна во овие ќе се намали глад тави и ќе те оставам satiated.СОВРШЕН ОБРОК : Presto Продажбата на ДОО со гордост го носи пред-сецкани pecans, средна големина за најзгодно божествена закуска.Нема потреба да се стрес за она што е соодветен оброк повеќе!Овие pecan парчиња се совршени за секоја пригода.Тие ќе ги задоволи вашите непцето со својот сладок крцкава текстура.КУЈНА ПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата не-кавга средни сецкани pecans се мора да се има во кујната.Тие се пред-сецкани за ваша погодност; да ги користите за колачи, леб, granola pecan и пити.Додадете ги на вашиот салати и сладолед за вкусна вкус!Тие, исто така, ќе одам и со вашиот појадок дали неговите житарки, yogurts, пијалаци, овошје салата или овес.ГРИЖА за корисници : Ние гарантираме 1 lb.resealable (за ваша погодност!) торбичка торба полна со свежа арома и вкус.Ставете ја вашата цел и ние ќе го стори останатото да се обезбеди да добие врвен квалитет на производот.Со Presto Продажбата ДОО е Медиум Пред-Сецкани Pecans спакувани во resealable торба, вас.може да ги сподели со вашето семејство и пријатели како закуска.Вие исто така може да се приклучи на оваа.вашата кујна!Покрај тоа, можете дури и да се создаде уста поење јадења со pecans како вашиот.главните состојки!Може да се направи десерти попривлечен и око-фаќање.Обидете се да го додадете.pecans на вашиот супи и veggie салати да го имаат тоа налудничав вкус и крцкава текстура!.Можете исто така да се направи кокошка breading со pecans!.СКЛАДИРАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : да се Чува на ладно, суво подрачје; место во цврсто затворен херметички.или тешки-должност на пластични кеси по отворањето.Ладење е препорачува да се.да го зголеми својот рок на траење.Сакате да жвакам на крцкава вина-бесплатна ужинка?Presto Продажбата ДОО е пред-сецкани Медиум.Pecans доби твојот грб!Со својата buttery-сладок вкус и налудничав-крцкава текстура исполнет со.goody витамини и минерали, може да се почувствува енергијата зголеми brimming преку вашата.тело!Додека можете да го јадете овој goody се третираат со себе, можете исто така да вклучуваат оваа срдечна лекување.на вашата кујна, па дури и слатки!Се чувствува здрав начин на живот со Presto е Медиум Суровини.Pecans!.Со Presto Продажбата ДОО е Медиум Пред-Сецкани Pecans спакувани во resealable торба, youcan споделување на оваа со вашето семејство и пријатели како закуска.Вие исто така може да се приклучи на оваа onyour јадења!Покрај тоа, можете дури и да се создаде уста поење јадења со pecans како yourmain состојки!Може да се направи десерти попривлечен и око-фаќање.Обидете се да addpecans на вашиот супи и veggie салати да го имаат тоа налудничав вкус и крцкава текстура!Можете исто така да се направи кокошка breading со pecans!СКЛАДИРАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : да се Чува на ладно, суво подрачје; место во цврсто запечатени airtightor тешки-должност на пластични кеси по отворањето.Ладење е препорачува tomaximize својот рок на траење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне