.

.

Тоа Дојде. Ние Се Бореле. Јас Победив. Преживеан Ѓердан со Нерѓосувачки Челик Синџир (20 Лента Боја Избор)

Тоа Дојде. Ние Се Бореле. Јас Победив. Преживеан Ѓердан со Нерѓосувачки Челик Синџир (20 Лента Боја Избор)

DEN 756.00

Од стока
Во продавницата

Службен се Бори Како Девојка бренд.Нерѓосувачки Челик Линк Синџир 17" со 2" Extender. 1.75" Родиум-Обложено Pendant Со Сива Свеста Лента за да го претставува Рак на Мозокот, Тумор на Мозокот, Шеќерна болест, паркинсонова Болест, Дијабетес Малолетни, и Астма.Доаѓа во фолија печат "се Бори Како Девојка Извештаи" подарок кутија. "Тоа Се Случи.Ние Се Бореле.Јас Победив." е трговска марка во сопственост на Борбата Како Девојка.Неовластена употреба е строго забрането.Преживеаните, носат победа со нашите ексклузивни "Тоа Дојде.Ние Се Бореле.Јас Победив." преживеан ѓердан со свеста лента и нерѓосувачки челик линк синџир.На фолија-печат се Бори Како Девојка Извештаи подарок кутија го прави нашата свест накит совршен подарок идеја за преживеан во вашиот живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне