.

.

KAIKEA Сферични Pendant Осветлување Изграден во Злато Гроздобер Индустриски Тела, Macarons Метал Лустерот Светла,Таванот Светилка за Кујна Дома Островот трпезарија Спалнат?

KAIKEA Сферични Pendant Осветлување Изграден во Злато Гроздобер Индустриски Тела, Macarons Метал Лустерот Светла,Таванот

DEN 1781.76

Од стока
Во продавницата

【На висок квалитет на алуминиум абажур】:со врнежи од годините, дизајнот не е оформена, а тоа е слободен да се направи. 【ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА】 : можете да Изберете и соодветна виси должина пред инсталацијата.жица може да се направи светлина тела биде рамна планината светло& pendant светлина според вашата желба.Доаѓаат со целосна монтажа колекции, безбедно и лесно да се инсталира со себе. 【Ве молам, инсталирајте и користете правилно】:На Лустерот ќе биде подобро да биде инсталиран од страна на Стручен Електричар。Ве молиме отсечени напојување кога ќе се чисти на светлина или да го замени светилки не се поврзете на електрична енергија до вашите тела е целосно состави.Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица. 【Широко Апликација】 : Селски гроздобер индустриски стил Затворен лустерот е совршен за Кујнски Остров и entryways и јадење соби, дневна соба,спална соба, farmhouse, бар, коридор, работилница ,островот кујна,гостинската соба,кујна потоне, foyer и претпријатија, компании, единици и сл.Светилки за декорација. 【100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ】:ве Молиме да се Купи со доверба!Овој производ е CCC ниво на Квалитет сертификација/ UL наведени.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ви нудиме 24-часовна поддршка за корисниците.Осветлување стил : Американски индустриски, метал, Нордиските, модерен, минималистички, едноставно, ретро Pendant Светлина Тела : Цел : внатрешна lighting Style : Американски/European/Едноставен/Retro Color : Црна,Бела,Жолта,Сина,Зелена,Портокалова,Red Material : Aluminum Process : печење лак/spinning Features : лесно да се инсталира и clean Light извор/сијалица база тип : E27*1 Power : 40 W(максимум)Напон : 110-240 V (inclusive)Големина : (ве молиме погледнете на големината на табелата)Синџир/јаже должина : 120 cm/47.2 инчи (висина прилагодливи)Таванот фах : 10 cm/3.9 inches Diameter на светилка тело : 25 см/9.8 inches The висина на светилка тело : 18 cm / 7.1 inches Irradiation област : 5-10㎡Сертификација : CCC, CB, ULApplication области : дневна соба, кујна островот, тремот, вила, ресторан, душекот, студија, свадба соба, детската соба, ходник, спална соба, изложбена сала, балкон, тема хотел, простор, сместување, farmhouse, кафуле и на други места.Пакет се Вклучени : 1 *виси pendant светилка (не вклучувајќи сијалица)★Потсетување : 1. Ако ви треба други напони и може да се изменуваат, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.2. Поради прирачник за мерење, грешка на 1-5мм е дозволено.3. Поради различни монитор резолуција, може да биде благо боја разлика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне