.

.

BTL Професионални Влага Sculpting Пена Заврши Лосион, Врховниот Перформанси (Виолетова Шише)

BTL Професионални Влага Sculpting Пена Заврши Лосион, Врховниот Перформанси (Виолетова Шише)

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

BTL ПРОФЕСИОНАЛНИ Пена Заврши Лосион 8oz Пена Заврши Лосион е направен за сите коса текстури.За повеќе дефинирани плетенки, пресврти, и locs нашите frizz-слободен формулација ќе ви даде долготраен чекање и дека по завршувањето сјај што го барате!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне