.

.

A. T. Крстот Ограничено Издание Tech3+ Бисерна Бурна Бела и 23KT Злато Состаноци Мулти-функција Пен - 0.5 MM Доведе Големина Молив, Црно Мастило Рефил, и Црвено Мастило Рефил ?

A. T. Крстот Ограничено Издание Tech3+ Бисерна Бурна Бела и 23KT Злато Состаноци Мулти-функција Пен - 0.5 MM

DEN 743.76

Од стока
Во продавницата

*КРОС ВЕЧЕН ЖИВОТ механички ГАРАНЦИЈА без оглед НА ВОЗРАСТА. * Патентиран пресврт-акција натера/одвратат функција " и пенкало за вашиот допир уред. * Три пишување инструменти во една Иновативна функција, класичен дизајн. * Едноставен, постојан пресврт движење Живот механички гаранција. *Футуристички изглед и чувство .Висок крајот Крстот пенкало.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне