.

.

Johnsons Џонсон Е Голем Изшкуркан Костур Опфаќа За Cockatiels, Папагали Итн.

Johnsons Џонсон Е Голем Изшкуркан Костур Опфаќа За Cockatiels, Папагали Итн.

DEN 270.48

Од стока
Во продавницата

Посебни фина текстура која помага да се задржи нокти трим и чиста.За да се вклопи 3/4 (1.9 cm) дијаметар perches.Големи деловни Изшкуркан Костур Опфаќа за Cockatiels, Папагали итн.Посебни фина текстура - помага да се задржи нокти трим и чиста.Пакет од 4.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне