.

.

Yunanun за Маче Игра Кожен Птица Пердув Интерактивни Замена Мачка Држи Играчка со Бел Симулација Птица домашно Милениче Мачка Закачка Играчки

Yunanun за Маче Игра Кожен Птица Пердув Интерактивни Замена Мачка Држи Играчка со Бел Симулација Птица домашно

DEN 1814.40

Од стока
Во продавницата

Материјал : Пердув + Челична жица + Бел.Тип : Мачка Закачка Играчки.Одговараат за : Мачка,Маче.Боја : стил фиксни,птица / пердув на главата стилови може да биде заменет.Овој луксузен Симулација птица играчки нуди вашата мачка играчка комуницирате со.Боја : стил фиксни,птица / пердув на главата стилови може да се замени Направени од Премиум Квалитет на материјалите кои се мачка пријателски и не-токсични.Го имитира лов природен плен за мачки и маче.Рачни модел : Вие не може да се одржи на мачка стап за да комуницирате со вашата мачка.Тип : Мачка Закачка Играчки Овој луксузен Симулација птица играчки нуди вашата мачка играчка комуницирате со.Одговараат за : Мачка,Маче Вшмукување чаша тип : Вие не може да се поправи на подот или ѕид, и мачката ќе си играат со него.Можете да посебна стап од базата, таа се одржи и да си игра со мачка.Материјал : Пердув + Челична жица + Бел Пакет : Мачка Закачка Играчки x 1 Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Производство на серија е различен, некои стилови на боја е случаен, ве молам не ми пречи, ви благодариме за разбирањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне