.

.

Yirepny Мачка Играчка Цртан Филм Глувци Форма Стрес Олеснување Catnip Играчка Смешно Мачка Играчка Милениче Пердув Играчка Милениче Материјали

Yirepny Мачка Играчка Цртан Филм Глувци Форма Стрес Олеснување Catnip Играчка Смешно Мачка Играчка Милениче

DEN 1077.60

Од стока
Во продавницата

Цртан филм форма, шарени пердув и кадифен stitched круг дното, повеќе да ги привлече мачка внимание кога замав.тоа ќе ви донесе и вашата мачка повеќе забава и интеракција, како и зајакнување на врската помеѓу едни со други.Нашата мачка играчки се најдобриот избор за мачки "роденден на подароци, кои не само што може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост.Направени од високо-квалитет пердув памук и полиестер материјал, мачка играчка е мека на допир и безбедно да домашно милениче здравје.Должината на играчка е околу 4.5 цм, а висината е околу 17cm.Погоден за мачка, и совршена нова година на подарок или роденденски подарок за вашите домашни миленици.Спецификации : Од една страна, мачка играчки може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да одржувате добра телесна форма, а од друга страна, тоа може да се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост, нека мачка ужива себе.Она што го мачка играчки може да ви понуди е дека тоа не само што може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост, нека мачка ужива среќни.Нашата мачка играчки се најдобар избор, компатибилни со мачки "роденден на подароци, кои не само што може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост.Карактеристики : Цртан филм стаорец форма, шарени пердув и кадифен stitched круг дното, повеќе да ги привлече мачка внимание кога замав.Тоа ќе ви донесе и вашата мачка повеќе забава и интеракција, како и зајакнување на врската помеѓу едни со други.Тоа е лесно да се привлечат на мачката внимание, ќе ви донесе и вашата мачка повеќе забава и интеракција, како и зајакнување на врската помеѓу едни на други, бидејќи миленичиња се држиме играчка вклучува цртан филм стаорец форма, шарени пердув и кадифен stitched круг дното.компатибилен со мачка, и совршена Нова Година на подарок или роденденски подарок за вашите домашни миленици.4.5 cm x 17cm/1.77" x 6.69" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Играчка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне