.

.

Arriveok Смешно Замена Мачка Закачка Стапче Интерактивни Симулација Птица домашно Милениче Мачка Закачка Играчки Мачка Држи Играчка со Бел

Arriveok Смешно Замена Мачка Закачка Стапче Интерактивни Симулација Птица домашно Милениче Мачка Закачка Играчки

DEN 1077.60

Од стока
Во продавницата

Материјал : Пердув + Челична жица + Бел.Тип : Мачка Закачка Играчки.Одговараат за : Мачка,Маче.Боја : стил фиксни,птица / пердув на главата стилови може да биде заменет.Овој луксузен Симулација птица играчки нуди вашата мачка играчка комуницирате со.Тип : Мачка Закачка Играчки Рачни модел : Вие не може да се одржи на мачка стап за да комуницирате со вашата мачка.Направени од Премиум Квалитет на материјалите кои се мачка пријателски и не-токсични.Го имитира лов природен плен за мачки и маче.Боја : стил фиксни,птица / пердув на главата стилови може да се замени Оваа луксузна Симулација птица играчки нуди вашата мачка играчка комуницирате со.Вшмукување чаша тип : Вие не може да се поправи на подот или ѕид, и мачката ќе си играат со него.Можете да посебна стап од базата, таа се одржи и да си игра со мачка.Одговараат за : Мачка,Маче Материјал : Пердув + Челична жица + Бел Пакет : Мачка Закачка Играчки x 1 Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Производство на серија е различен, некои стилови на боја е случаен, ве молам не ми пречи, ви благодариме за разбирањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне