.

.

TOBEAUTYPRO 5-7 Инчен Избрани Шарени Goose Пердуви за Занаети, 100 Компјутери Goose Пердуви (Рефус) за Шапка Додатоци, Обетки, Носии, Маски, Накит Занает DIY Проекти

TOBEAUTYPRO 5-7 Инчен Избрани Шарени Goose Пердуви за Занаети, 100 Компјутери Goose Пердуви (Рефус) за Шапка

DEN 280.56

Од стока
Во продавницата

【Пердув Опис】Овој оглас е за 5-7 инчен убава мулти-обоени goose пердуви.Шарени пердуви се обоена над природните goose пердуви.Околу 100 парчиња во еден пакет, тие се мали, но фирма пердуви, подготвени да се користи за вашиот дизајн.На пердуви се меки на quill и круг на врвот.Со многу различни прекрасен бои да се избере, тие се совршени за различни занает проекти. 【Професионални s направи уметност заедно!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне