.

.

CRIULYOO Перење Кошница количка со Тркала за Перење Соба Организација и Складирање, 90×65×80см Возен Перење Забавува Тешки Перење sorter Оптоварување 150KG (Боја : Беж)

CRIULYOO Перење Кошница количка со Тркала за Перење Соба Организација и Складирање, 90×65×80см Возен Перење

DEN 5087.28

Од стока
Во продавницата

Перење количка со Нерѓосувачки челик рамка и задебелена водоотпорен оксфорд ткаенина, ' рѓа и корозија, силно оптоварување капацитет на носивост, кој се одвојува.Тешки перење количка со 4 тркала овозможува да се движат најголемиот дел од валкана облека во перална со леснотија. 2 резервна тркала се lockable да бидат стационарни.Големи Димензии : На перење кошница мерки за 90×65×80см; Оптоварување 150kg.Се сретне вашата организација и транспорт потреби во различни области.Возен перење кошница на отстранлив торба; Перење торба со фиксна живеат тока.Едноставна монтажа и демонтажа; Лесно да се чисти.Едноставна Монтажа; На перење забавува ќе бидат испратени disassembledly поради неговата голема големина.Собранието е лесно.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне