.

.

Перика Перници За Складирање, Hairpiece Закачалка Перики Носителот Прашина Доказ Заштитна Перика Организатор Изолација Торба Екстензии За Коса Додатоци (Зголеми)

Перика Перници За Складирање, Hairpiece Закачалка Перики Носителот Прашина Доказ Заштитна Перика Организатор

DEN 184.56

Од стока
Во продавницата

Виси клипови - Виси клиповите исто така се идеални за складирање на перики безбедно, не грижете се за нив добивање испреплетени заедно.Двојно страни лизгачот - Коса екстензија закачалка доаѓа со пригоден двојно страни лизгачот за да се обезбеди подобра заштита за вашиот перика.Брз воздух за сушење - Перика закачалка ви овозможува да се исуши или удар сува вашиот перика брзо.Посветен на перики - Перика складирање торба се користи за складирање и прашина превенција на перика производи.Лесен - Перика складирање е свитлива, лесен за чување, не заземаат волумен, и е потребно перика заштитна кеса за чување на перики.Description Wig складирање торба може да се задржи добро перика фризура, спречување на прашина и влага, спречување на косата од заплитане и зголемување на животниот век на вашата коса екстензија или перика.Можете да висат на вашата коса на закачалка.Перика ги овозможува вашиот перика да се исуши или удар сува брзо, многу поедноставен и помалку одзема време.Features Wig Перници За Складирање-Боја : Црвена.-Материјал : Полиестер.-Димензии : Должина : Околу 60 cm/23.6 инчи.Ширина : За 29 см/11.4 инчи.-Тежина : Околу 40g.-Пакет се Вклучени : 1 * Перика складирање торба.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Перика Перници За Складирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне