.

.

Десет стапчиња за јадење 1BT27 Ombre Кадрава 13X6 Чипка Пред Човечка Коса, Перики 150% Густина Лабава Кадрава Коса Со Бебе Коса Бразилецот Remy Коса За Црни Жени

Десет стапчиња за јадење 1BT27 Ombre Кадрава 13X6 Чипка Пред Човечка Коса, Перики 150% Густина Лабава Кадрава

DEN 7511.76

Од стока
Во продавницата

БЕЗ ПРОЛЕВАЊЕ&МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса,10 A Бразилецот Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса.ПОЛЕСНО да се НОСАТ, GLUELESS 13 X6 ЧИПКА : Директно чипка пред перики 13 X6 инчен Чипка Големина, Природна Коса линија, Невидливи Чипка и Дише Капа, 150% Густина, Пред Извлечен.СВИЛЕНКАСТА ТЕКСТУРА, Може да се БОЈАДИСА и ЗАВИТКАН : Свиленкаста и Мека, Полна и Густа, Минимум Вирусот, Не Метежот, Нема вошки, Може да се Restyled, Обоена, Permed и Завиткан.Трае Долго и со Добра Нега на Коса.ПРИРОДНИ&УДОБНИ, МЕКИ и ЖИВ : Медиум Браун Чипка Боја, Средни Капа Големина со Прилагодливи Ремени, 4 Чешли внатре, Може да се Испреплетени на Фиксна Позиција, Лесно да се Прилагоди &Одговара, да Носат Удобни.Професионална Услуга Имаме Ефикасна и Професионална Услуга за Клиентите Тим.Без Разлика Што и да Имате Проблем, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Директно.и Сте во Можност да се Добие Никаква Причина се Врати и Целосна Наплата во рок од 30 Дена.Големина : 14-24" Боја : 1 BT27 Боја Просечната големина капа одговара на сите глави од чешли и прилагодливи ремени, браун чипка капа со бебе коса default Коса Спецификации : 1)Тип : бразилски човечка коса 13 X6 Чипка Пред Перики 2)на Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Кадрава 4)Чипка Боја : Медиум Браун 5)Губење на Густина : 150% густина (ако сте треба 130% 180% или 200% ,ве молиме контактирајте со нас пред купување) 6)Коса Должина : 14 Инчен -24 Inch 7)Боја : 1 BT27 8)Ззп големина : медиум капа големина во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве молиме контактирајте со нас пред купување) 9)Обемот : 22.25" 10)Пред да тилот : 14.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.5" 12)Уво до уво (крстот на врвот) : 12.75" 13)Храм на храмот (низ назад) : 15" 14)Задниот дел на тилот : 5.5" 15) Glueless перики : чипка пред перика со чешли, прилагодливи ремени лесно да се носат 16)Содржина : 1 перика во Кутија Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа.Ви благодариме!!!Насоки 1. Се мијат и длабока состојба на косата редовно. 2. Detangle коса нежно со раце пред миењето.Не бришење или пресврт коса 3. Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста. 4. Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Стави argan масло да се меки на косата по миење. 5. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Не четка 6. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.Работат на вашиот пат до коренот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне