.

.

Лулу Перика Боја Мермер Браун - Noriko Перики Краток Меки Кадрици Заоблени Слоеви Monofilament Дел Отворен Weft Пакет w/Чешел, MaxWigs Hairloss Книшка

Лулу Перика Боја Мермер Браун - Noriko Перики Краток Меки Кадрици Заоблени Слоеви Monofilament Дел Отворен Weft

DEN 6744.96

Од стока
Во продавницата

Лулу Перика Боја Мермер Браун - Noriko Перики Краток Меки Кадрици Заоблени Слоеви Monofilament Дел Отворен Weft Пакет w/ Чешел, Max Wigs Hairloss Книшка.Синтетички Влакна Влакна – Подготвени-to-wear, пред-стилизирана и дизајнирани да изгледаат и се чувствуваат како природна коса.Моделот покажува Пролет Мед R, но на листата е за Мермер Браун.Голем monofilament дел е страна-врзани и чиста за да им даде на илузијата на раст на косата.Направени За Капа Големина : Просек.Коса Должина : Пред : 5.5" Круна : 5.5" Тилот : 3".Лулу од Noriko е класичен, слоевит, и тивко завиткан синтетички перика.Дел е страна-врзани и изгледа природно, дури и затвори!Овој стил е полна и има заоблени слоеви за да се создаде форма и димензија.И понатаму да го персонализирате, имаат вашиот стилист намали или тенка експлозијата и дополнителните.Голем monofilament дел е страна-врзани и чиста за да им даде на илузијата на раст на косата.Страните и задната страна на ззп се дизајнирани со отворен wefts за да се овозможи воздух за да дојде преку.Ова задржува вашата перика светлина и кул во текот на целиот ден.Синтетички влакна е пре-стилизирана со меки кадрици и е подготвен да се носат.Лулу Перика Боја Мермер Браун - Noriko Перики Краток Меки Кадрици Заоблени Слоеви Monofilament Дел Отворен Weft Пакет w/ Чешел, Max Wigs Hairloss Книшка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне