.

.

ERIN - Боја: ШЕЌЕР ЈАВОР

ERIN - Боја: ШЕЌЕР ЈАВОР

DEN 5999.28

Од стока
Во продавницата

Erin перика 2513 од Аморе перики.Главата Големина : Просечна 21 1/2".Косата Тип : Синтетички влакна.Прибл.Коса Должина : Fringe 3.5", Круна 8.5", Напв 2".Опис : Трансформација боб со засечениот полнота во текот на нап и страни.Посебни Карактеристики : monofilament врвот обезбедува природно скалпот боја.Сите коса насоки се поединечно рака-врзани на најдобрите моно мрежа база, така што тоа обезбедува најголем природна боја на кожата.Точка Име : Erin 2513 од Аморе.Предмет Тип : Перика.Производителот : Aderans Губење На Стоката, Аморе Перика Колекција.Косата Тип : Синтетички влакна.Прибл.Тежина : 3.1 оз.Главата Големина : Просечна 21 1/2" Турнеја.Прибл.Коса Должина : Fringe 3.5", Круна 8.5", Напв 2".Опис : Monofilament врвот.Трансформација боб со beveled полнота во текот на тилот и страни.Посебни Карактеристики : monofilament врвот обезбедува природно скалпот боја.Сите коса насоки се поединечно рака-врзани на најдобрите моно мрежа база, така што тоа обезбедува најголем природна боја на кожата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне