.

.

Пакет - 5 Предмети: Флерт со Модата Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина Перика Шампон, Перика Капа & Широк Заб Чешел - Боја: RL119

Пакет - 5 Предмети: Флерт со Модата Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина

DEN 8058.00

Од стока
Во продавницата

Пакет - 5 Предмети : Флерт со Модата Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина Перика Шампон, Перика Капа & Широк Заб Чешел.СПЕЦИЈАЛНИ ФУНКЦИИ : Меморија Капа III - Изградена со еластични водат чипка обложени со флексибилни силикони по должината на грбот и страните за извонредно удобно и сигурно одговара дека ја одржува својата форма со текот на времето и калапи на главата.Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ - Влакна се поединечно заврзана за да создаде илузија на природниот раст на косата каде што косата е раздели и ви овозможува да дел на косата во која било насока.Храм-Да-Храм Чипка Пред - Подготвени-to-wear и речиси невидливи, создавање на природен изглед на косата, што ви дава неверојатно off-the-лице стил флексибилност.Сомот-Наредени Уво Табовите и Кадифе-Наредени Продолжен Напв - Изградена со мека, сомот материјал за дополнителна удобност.Tru2 Life Топлина-Friendly Синтетички Влакна - Изгледа и се чувствува како човечка коса и може да се загрее стилизирана користење на топлинска стил tools до 350°F [177°C].Тип на производ : Перика Колекција : Падот 2020 Колекција Капа Големина : Просечна Капа Изградба : Чипка Пред Monofilament Врвот на Косата Тип : Tru2 Life Топлина-Friendly Синтетички Влакна Приближната Должина : Пред : 4.5" Круна : 6" Страни : 6" Назад : 3.5" Тилот : 2" Производ Тежина : 3.28 оз.Пакет - 5 Предмети : Флерт со Модата Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина Перика Шампон, Перика Капа & Широк Заб Чешел.ОПИС : Флерт со Модата од Raquel Велч е безгрижно, мулти-слоевит култури.На заострените eyelash бенг, подолго страна должини, и piecey тилот може да се носи се изедначи, или може да се дел од текстурата со стил паста.Го олеснат и да се олабават со ова лесно да управуваат, лесно да се стил, мода да се оди перика!КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Fingerstyle за да се постигне најдобар стајлинг резултати.Answer : ___________________________ NOTE : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина, врат должина & челото големина.Идеален Лице Облик : Тркалезна, Дијамант, Срцето, Овална.ЗАБЕЛЕШКА : Боја може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.).ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.ЗАБЕЛЕШКА : Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компјутерски монитори.Answer : ___________________________ NOTE : Ова перика има капа големина на просекот, тоа значи на обемот е appox. 21.5" околу од косата на тилот на вратот.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.За мерење им помогне на, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне