.

.

NFEGSIYA Автомобил потпирачи за глава Автомобил потпирачи за глава Универзална Супер Меки Прилагодливи Автомобил Патување потпирачи за глава Глава Вратот Остатокот ?

NFEGSIYA Автомобил потпирачи за глава Автомобил потпирачи за глава Универзална Супер Меки Прилагодливи Автомобил

DEN 847.68

Од стока
Во продавницата

NFEGSIYA Овој автомобил потпирачи за глава перница рамномерно поддршка на тежината на телото, се релаксира вашиот врат и глава, направете ја вашата возачки време поудобно.Со криви дизајн може ефективно поддршка на главата, вратот и рамото, одржување нормална морфологија на Грлото на ' рбетот.И промовира циркулацијата на крвта, за да се избегне вкочанетост, намалување на болка.На надворешниот поклопец на автомобил потпирачи за глава перницата е изработена од мек, дише решетката ткаенина, може да се задржи главата & вратот позиција кул.И вратот перница со zippe, можете да го отстраните капакот и се мијат.Вратот перница за столче е лесно да се install.By одредување на магија ленти , на потпирачи за глава перница може да биде подобро фиксиран на столче, може да се прилагоди на висината на перница според различни луѓе височина.Доживеете Вратот Болка : автомобил потпирачи за глава поддржува главата, вратот и рамото, да се релаксираат вашите мускули, да се спречи болка и вкочанетост во вратот, направете ја вашата возачки удобно.Пополнување Материјал : Природни Влакна Материјал : Природно Крзно Featrue1 : автомобил потпирачи за глава перница Featrue2 : автомобил вратот перница Featrue3 : прилагодлив перница димензии : 30cm*20cm боја : 4 боја Featrue4 : перница перница Опис : Материјал : Висок квалитет Велур Нап Надвор и Животната средина ПП Памук внатре Многу меки и Удобни, заштита на вашиот врат добро.Еластичен Појас на грбот, Лесно да се инсталира.Инсталација место : столче потпирачи за глава (одговара за двете предни седишта и задните седишта) Пакет Содржина : Црн Автомобил Вратот Перница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне