.

.

adidas Мажите Tiro 21 Песна Панталони

adidas Мажите Tiro 21 Песна Панталони

DEN 731.76

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Мажите заострените песна панталони за разноврсна носат.РЕДОВНИ ЗАОСТРЕНИТЕ ОДГОВАРА : Не е тесна и не се изгубат, со тесна одговара на нозе.ОСТАНЕТЕ ФОКУСИРАНИ : Направен од вода-абсорбента материјал дизајниран да фитил влага од вашето тело, adidas AEROREADY ви држи чувство сув како што се движат.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Пред џебови се одржи мали предмети.PRIMEGREEN : Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали.Фудбал стил кој живее или надвор од теренот.За овие луѓе е песна панталони имаат храбар 3-Ленти на ногата и adidas Значка на Спортот на хип да ви помогне да издвоите.Глуждот zips направи тоа лесно да ги добиете on или off над вашите патики, и пред zip џебови може да се одржи вашата essentials.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне