.

.

ZXCSER Пареа Железо, 2100W Професионални Вертикална Пареа Не-Стап Керамички Soleplate Електрични Пареа Почиста Анти-Капе и Само-Чистење

ZXCSER Пареа Железо, 2100W Професионални Вертикална Пареа Не-Стап Керамички Soleplate Електрични Пареа Почиста

DEN 516.00

Од стока
Во продавницата

❤ Висок квалитет обложени soleplate, мека пеглање. ❤Овој производ има моќ на 1100 W, со не-стап панел. ❤Спреј функција, не-влажна облека, експлозивни пареа брзо се елиминира брчки. ❤На резервоарот за вода има капацитет од 150ml да се спречи капе и анти-скалирање. ❤Електрични железо дното плоча материјал : мазно и лесно да се примени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне