.

.

JINXIU Милениче Кревет за Куче Кревет за Куче Кревети Милениче Кревет Мачка Кинолошки Четири Сезони Универзална Отстранлив Перат Зима и Топло, Меко Велур Милениче Сп?

JINXIU Милениче Кревет за Куче Кревет за Куче Кревети Милениче Кревет Мачка Кинолошки Четири Сезони Универзална

DEN 1192.80

Од стока
Во продавницата

☺ Парична казна изработка, мазна шиење, фина изработка, уникатен и убава.Не се лизга, водоотпорен и влага-доказ.Им даде на вашето домашно милениче поголема заштита. ☺ Тоа го прави вашето домашно милениче сакате да спие внатре.Ако сакате да се обезбеди пријатна и удобна милениче гнездо за вашата мачка, вие не ќе го пропушти тоа. ☺ Нека вашето домашно милениче се чувствуваат како дома насекаде во можност да го издржат било средина, во затворени простории или на отворено. ☺ Погодна за внатрешна или надворешна употреба, може да биде ставен на софи, кафези, kennels, автомобили или балкони, мала тежина и лесен за носење. ☺ Времето за испорака е 10-15 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.JINXIU☺ Таписерии изработка, мазна шиење, фина изработка, уникатен и убава.Залак отпорни и не-леплива.Не се лизга, водоотпорен и влага-доказ.Им даде на вашето домашно милениче поголема заштита.На домашно милениче гнездо има мека ѕид, опкружени со домашни миленици за дополнителна безбедност и удобност, и на домашно милениче кревет обезбедува безбедно и удобно место за одмор за мачки или puppies.☺ Производ параметри : Име : Пет bed Material : сунѓер, PP памук, кристално супер меки, canvas Applicable предмети : мали животни како кучиња и cats Size : S : 45*19*3cm, M : 55*24*3cm, L : 80*30*3cm Applicable места : дома дневна соба, студија, ресторан, и сл.☺ функција : 1. Заврши : Вашето домашно милениче е нежна и удобно спиење простор.2. Меки и удобни, материјалот е удобно и дури.Тоа е целосно монтажни и перат.Тоа е лесно да се отстрани капакот и тоа е полесно да се мијат.4. Перат (рака мие / машина за миење).☺ забелешка : Кога ја користите вашето домашно милениче кревет за прв пат, на вашето домашно милениче не може да биде во можност да влезе во гнездо веднаш се должи на странци.Може да се стави некои познати работи во гнездо (играчки, стари ќебиња итн.).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне