.

.

Fortnite Лама Плен Piñata, Темно Voyager

Fortnite Лама Плен Piñata, Темно Voyager

DEN 790.80

Од стока
Во продавницата

Мерење на 14" високи и пред полни со 23 парчиња, вклучувајќи 4" Темна Војаџер акција фигура -10 оружје, 4 Врати Bling, и 8 ексклузивни градежни материјали.Темно Војаџер карактеристики 19+ поени на артикулационите и многу детални декорација е инспириран од една од најпопуларните тимови од Еп Игри' Fortnite.Пука со шарени confetti, откриваат вашиот плен од кинење отворете го вашиот Лама да се види Темна Војаџер слика и еден куп на кул додатоци. 8 камен градежни материјали се создаде 2 ексклузивни графити спрејови.Се соберат и да се поврзете на градежни материјали да се создаде структури или употреба на градежни материјали поединечно како 4-инчен слика стои.Камен градежни материјали се компатибилни со дрво и метални градежни материјали—дополнителни градежни материјали се продава одделно & предмет на достапноста.Unbox како никогаш досега!На Fortnite Роденден Лама Плен Piñata е пука отворен со над 20 парчиња, вклучувајќи ексклузивни 4" Темна Војаџер акција фигура, и носивост на еп и легендарниот оружје, Назад Bling, и многу повеќе!Вклучува : 1 Темно Војаџер 4-инчен Фигура, 10 Оружје, 4 Врати Bling, 8 градежен Материјал Парчиња, и 1 Collector ' s Guide.Возраст : 8+ Unbox како никогаш досега!На Fortnite Роденден Лама Плен Piñata е пука отворен со над 20 парчиња, вклучувајќи ексклузивни 4" Темна Војаџер акција фигура, и носивост на еп и легендарниот оружје, Назад Bling, и многу повеќе!.Вклучува 23 Парчиња!. 4" Темна Војаџер акција фигура -10 оружје, 4 Врати Bling, и 8 ексклузивни градежни материјали.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне