.

.

HEALLILY Симпатична Цртан филм Pin Перници DIY Шиење Занаети Шиење Топки Fixators

HEALLILY Симпатична Цртан филм Pin Перници DIY Шиење Занаети Шиење Топки Fixators

DEN 1252.80

Од стока
Во продавницата

Овие перници може да се користи за одржување на иглички или безбедно.Со прекрасна овошје форма која е око-фаќање и посебни.Тоа исто така може да служат и како декорација кога вие не треба да го користат.Исто така, голем дар за деца и децата, и тие сигурно ќе го сакаат тоа.Постојано стои на десктоп, обезбедувајќи голем одржи на сите вашиот pin и лесно да се најде.Descriptiona овошје-во облик на pin перница која ќе може да се одржи вашиот pin безбедно и tidily.навистина удобно, бидејќи направени од премиум памучен материјал.Користење како pin перница кога ќе се шиење, земајќи ги како декор, кога не го користите, навистина практичен и удобен.Карактеристики-Материјал : Памук - Овие перници може да се користи за одржување на иглички или безбедно.- Со прекрасна овошје форма која е око-фаќање и посебни.- Тоа исто така може да служат и како декорација, кога не треба да го користат.- Исто така, голем дар за деца и децата, и тие сигурно ќе го сакаат тоа.- Постојано стои на десктоп, обезбедувајќи голем одржи на сите вашиот pin и лесно да се најде.Пакет Including1 X Pin Перница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне