.

.

Маршал Ирски Грб Кригла Пиво со Лавови

Маршал Ирски Грб Кригла Пиво со Лавови

DEN 768.00

Од стока
Во продавницата

Автентични Маршал Ирски Грб.Над 25 години на Хералдиката Истражување.Направени од вистинска, цврста, тешки стакло.Висок квалитет на песок офорт.Секоја стаклена кригла има 16 унци на вашите омилени пијалоци.Маршал Ирски Грб Кригла Пиво со Лавови.Ова е голема кригла пиво со рачка која ви овозможува да се лулаат на вашиот стакло додека сте пеење дека Ирски песна.Или можеби само да се напијам со тешки постапува пријател.Висок квалитет на песок гравирани со твоите автентични Ирски грб и презиме.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Капацитет 16 оз и тешки двојно ѕидови чисто стакло со рачка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне