.

.

Tiacham Дете Мало Девојче Целокупната Фустан Сомотски Солидна Фустани Деца Есен Зима Облека Копчето Џебови

Tiacham Дете Мало Девојче Целокупната Фустан Сомотски Солидна Фустани Деца Есен Зима Облека Копчето Џебови

DEN 239.52

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Сомотски.Suspender здолниште, полна боја, плоштад вратот, копчето надолу целокупната фустан со џебови.Погоден за есен зима пролет облека, девојки photoshoot, роденден, итн.Големина : 1-2t, 2-3t, 3-4t, 4-5t, 5-6 години. / Боја : црвена, розова, карамел.Пакет : 1* деца девојка целокупната фустан.Боја : Карамел | Големина : 2-3 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Големина(инчен). 90 Должина : 20.08 Биста : 22.83 Возраст : 1-2 Години. 100 Должина : 21.26 Биста : 23.62 Возраст : Од 2-3 Години. 110 Должина : 22.44 Биста : 25.20 Возраст : 3-4 Години. 120 Должина : 23.62 Биста : 26.77 Возраст : 4-5 Години. 130 Должина : 24.80 Биста : 27.56 Возраст : 5-6 Години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне