.

.

VISGOGO Бебе Деца Девојка Фустани Облека полна Боја Долги Ракави Еден Гради Фустан + Headband 2 парчиња Облека

VISGOGO Бебе Деца Девојка Фустани Облека полна Боја Долги Ракави Еден Гради Фустан + Headband 2 парчиња Облека

DEN 143.76

Од стока
Во продавницата

Памук смеса.МАТЕРИЈАЛ- Мека и кожа-пријателски, дише и пот-апсорбирање, удобен за носење.ПОПУЛАРНАТА ДИЗАЈН-Чиста боја V деколте, со долги ракави еден гради фустан, чисто и прекрасна.Четири бои : розова/жолта/каки/пурпурни црвено.ПРИЛИКИ-повик фустан одговараат е погодна за пролет, есен, секојдневниот живот, роденден, прошетка, одмор, патување, игралиште, итн.ПЕТ ГОЛЕМИНА- 6-12 месеци /12-18 месеци /18-24 месеци /2-3 години/3-4 години.ПАКУВАЊЕ СОДРЖИНА- 1 x обичните девојки се облекуваат, 1 x Headband.Боја : Пурпурни Црвена | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Најдобриот подарок за вашите малку еден, вашето бебе ќе се љубовта.На родителите, љубов и посветеност беше истури во секој мал детал од материјали за дизајн.Оваа совесни пристап направен од VISGOGO уникатен на пазарот.Одлично за секојдневно носење или бебето фотографија или забава/свадба ext посебен повод.Висок Квалитет, Иновативност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне