.

.

Станот Mailers, 11 x 13 1/2, Kraft, 100/Случај

Станот Mailers, 11 x 13 1/2, Kraft, 100/Случај

DEN 1829.52

Од стока
Во продавницата

Силна иверица mailers заштита на фотографии и документи за време на превозот.Произведени од . 036 kraft иверица.Светло-тежина за да зачувате на поштарина.Нема дополнителни stiffeners е потребно.Табот за заклучување на затворање. 11 x 13 1/2" Kraft Рамен Mailers.Силна иверица mailers заштита на фотографии и документи за време на превозот.Произведени од . 036 kraft иверица.Светло-тежина за да зачувате на поштарина.Нема дополнителни stiffeners е потребно.Табот за заклучување на затворање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне