.

.

Нови Lon0167 3/8-инчен Плоштадот Вози 18mm Хексадецимален 6 Точка Длабоко Влијание Штекер Сребрен Тон 2 парчиња(3/8-Zoll-Vierkant 18-mm-Sechskant 6-Punkt-Длабоко Влијание-Buchse Silberton 2St

Нови Lon0167 3/8-инчен Плоштадот Вози 18mm Хексадецимален 6 Точка Длабоко Влијание Штекер Сребрен Тон 2 парчиња(3/8-Zoll-Vierkant

DEN 424.80

Од стока
Во продавницата

Име на производ : Влијание Приклучок; Пакет Содржина : 2 парчиња x Влијание Штекер.Тежина : 271g; Материјал : Хром Vanadium Челик.Боја : Сребро Тон; Димензија : 25 x 63mm(Max.D*L).Хексадецимален Штекер Ширина : 18mm(Innensechskantbreite : 18mm.Плоштад Штекер Ширина : 10мм / 3/8"(Vierkantbuchsenbreite : 10мм / 3/8'. 3/8-инчен Плоштадот Вози 18mm Хексадецимален 6 Точка Длабоко Влијание Штекер Сребрен Тон 2pcs Made на Хром Vanadium Челик материјал во сребрен тон, Плоштад Приклучок и 6 точка Хексадецимален Штекер дизајн.Висока јачина на влијанието на одделение хром vanadium челик sockets го издржат повеќе вртежен момент од влијанието алатки и гарантира долговечност.Влијание sockets ефикасно пренос на вртежен момент од влијанието клуч за да fastener, расклатување најтврдоглавите ореви и завртки. 6-точка вози дизајн костец fastener се уште цврсто на рамни страни и го спречува заокружувањето на аглите.Опис на German3/8-Zoll-Vierkant 18-mm-Sechskant 6-Punkt-Длабоко Влијание-Buchse Silberton 2 St Produktname : Влијание Приклучок; Packungsinhalt : 2 парчиња x Влијание Socket Gewicht : 271 g; Материјал : алуминиум-Vanadium-Stahl Farbe : Silberton; Димензија : 25 x 63 мм (Max.D * L) Innensechskantbreite : 18mm Vierkantbuchsenbreite : 10мм / 3/8'.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне