.

.

X-DREE 25мм Должина 1/4-инчен Плоштадот Вози 4mm 6 Точка Влијание Штекер Сребрен Тон 2 парчиња(25мм Longitud 1/4-pulgada Unidad cuadrada 4mm 6 puntos Штекер impacto de Tono plateado 2 парчиња

X-DREE 25мм Должина 1/4-инчен Плоштадот Вози 4mm 6 Точка Влијание Штекер Сребрен Тон 2 парчиња(25мм Longitud

DEN 191.04

Од стока
Во продавницата

Име на производ : Влијание Приклучок; Пакет Содржина : 2 парчиња x Влијание Штекер.Тежина : 21g; Материјал : Хром Vanadium Челик.Боја : Сребро Тон; Димензии : 12 x 25мм(Max.D*L).Хексадецимален Штекер Ширина : 4mm(Ancho del zócalo хексагонална : 4 mm.Плоштад Штекер Ширина : 6.3 mm / 1/4"(Ancho del zócalo cuadrado : 6.3 mm / 1/4' '. 25мм Должина 1/4-инчен Плоштадот Вози 4mm 6 Точка Влијание Штекер Сребрен Тон 2pcs Made на Хром Vanadium Челик материјал во сребрен тон, Плоштад Приклучок и 6 точка Хексадецимален Штекер дизајн.Висока јачина на влијанието на одделение хром vanadium челик sockets го издржат повеќе вртежен момент од влијанието алатки и гарантира долговечност.Влијание sockets ефикасно пренос на вртежен момент од влијанието клуч за да fastener, расклатување најтврдоглавите ореви и завртки. 6-точка вози дизајн костец fastener се уште цврсто на рамни страни и го спречува заокружувањето на аглите.Опис на Spanish25mm Longitud 1/4-pulgada Unidad cuadrada 4mm 6 puntos Штекер impacto de Tono plateado 2pcs Nombre del producto : Влијание Приклучок; Contenido del paquete : 2 парчиња x Влијание Socket Peso : 21g; Материјал : Acero легура vanadio Color : tono plateado; dimensión : 12 x 25 mm (Max.D * L) Ancho del zócalo хексагонална : 4 mm Ancho del zócalo cuadrado : 6.3 mm / 1/4' '.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне