.

.

Masonic Sporran Синџир Појас Фенси Правоаголна Селтик Јазол Антички Сина

Masonic Sporran Синџир Појас Фенси Правоаголна Селтик Јазол Антички Сина

DEN 426.96

Од стока
Во продавницата

Силен, здрав mens kilt сребрен синџир со безбедни клипови на двете крајот.Рачно изработени во Шкотска.Достапни во Половината Големини : S (32" - 36"), M (32" - 42"), L (34" - 46"), XL (42" - 51"), 2 XL (48" - 58"), 3 XL (56" - 64").На sporran половината синџир обвива околу вашиот kilt да ги приложите вашите sporran и го чува во правилната позиција преку вашиот kilt.Се издвојува со овој intricately дизајниран sporrans синџир, тоа е совршен завршувањето на допир на било kilt облека.Мерењата за секоја sporran синџир се преземени од едниот крај до другиот.Ве молиме овозможи простор за sporran да се откажам, вашиот мерење треба да биде малку поголема од половината големина.Се издвојува со овој intricately дизајниран sporran синџир, тоа е совршен завршувањето на допир на било kilt облека.Силен, здрав синџир со безбедни клипови на двете крајот.Мерењата за секоја sporran синџир се преземени од едниот крај до другиот.Ве молиме овозможи простор за sporran да се откажам, вашиот мерење треба да биде малку поголема од половината големина.Овие sporran синџири доаѓаат во 6 големини : S - 32" - 36" М - 32" - 42" L - 34" - 46" XL - 42" - 51" 2 XL - 48" - 58" 3 XL - 56" - 64" Било облека ќе имаат корист од вклучувањето на овие синџири.Тоа е идеален подарок за било kilt љубовник.Рачно изработени во Шкотска.Се препорачува за Употреба : Тоа изгледа фантастично со Шкотскиот kilt sporran!Нашите sporrans за kilts за мажи доаѓаат во голем број на стилови, вклучувајќи трн, лав, и елен втиснување.Ве молиме да ја разгледате нашата продавница да се најде огромен избор на sporrans и било kilt додатоци што ви треба!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне