.

.

65L Голем Ски Подигање Торба, водоотпорен Аикидо Подигање Торба Ранец со Стигнале Рамо, Рака, Трајни Поместена Ски-Подигање и Шлем Торба за авионски за Мажи, Жени, Воз

65L Голем Ски Подигање Торба, водоотпорен Аикидо Подигање Торба Ранец со Стигнале Рамо, Рака, Трајни Поместена

DEN 791.76

Од стока
Во продавницата

⛷【65 L Голем Простор за Складирање】 : YOREPEK ски подигање торба мерки 15*15*18 инчи.Главната преграда може да се користи за да ги зачувувате вашите ски опрема, како што ски чизми, шлемови, заштитни очила, ракавици, облека, итн.И со патент џеб за вршење лични предмети; влажно исто така, постојат џебови со патент на двете надворешноста, совршен за чување на некои елементи, кои може брзо да се пристапи. ⛷【Одлична Трајност на поместена рачка пред обезбедува повеќе удобно носејќи методи.Покрај тоа, поместена прилагодливи рамо, рака, исто така, е удобен за носење на рамо кога скијате.И рамо ремени можат да бидат скриени, за да се избегне нечистотија или влажни со влечење на снег додека рака-сметководствена. ⛷【Безбедност Рефлексивни Лента Дизајн】 : единствена рефлексивни лента дизајн над подигање кеси ски подобрува видливоста во ноќта, што ќе ви овозможи да се најде на ски подигање торба на прв поглед во темна гаража или багажникот, намалување на болка за пребарување; и што ќе ви овозможи да биде лесно да се почитуваат од страна на другите луѓе додека скијање во текот на ноќта, подобрување на безбедноста.На YOREPEK тим, исто така, е посветена на обезбедување на клиенти со најдобра услуга по продажбата и одличен производ искуство.Големина : 15x15x18 инчи.Материјал : висококвалитетен полиестер.Патент & Вентилација дупки : Материјал : Метал.Боја : Црна (Со рефлексивни лента).YOREPEK ски подигање кеси се комбинираат за потребите на скијачи, кои треба да се носат различни опрема и лични предмети кога патуваат и се дизајнирани да се приспособат на предмети и удобен простор за складирање на прво место.Во прилог на главниот простор и два вентилирани странични џебови, шест џебови се отвори во различни локации, за да се постигне крајната чување на повеќе објекти.Повеќе сметководствена options и задебелена материјали да се користат повеќе удобен и лесен, дозволувајќи им на скијачи да уживаат во скијање, додека вршење на разни на ски опрема и додатоци во еден организиран начин.Спецификација.Големина : 15x15x18 inches Material : Висок квалитет polyester Zipper & Вентилација дупки : Материјал : Metal Color : Црна (Со рефлексивни лента).YOREPEK аикидо ранец за мажите целосно во предвид потребите на скијачи носеа чизми, јакни, панталони, шлемови, ракавици, очила, мобилни телефони, клучеви, паричници, и други додатоци, со доволно дизајн поени за ранец складирање и детали.Водоотпорен, носат-отпорни, и вентилирани и дише карактеристики, исто така, го прават овој ски-подигање торба прилагодливи на различните груби средини, дури и во студена зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне