.

.

Изолира Тоа: Sorbothane Вибрации Изолација Засилен Тешки Плоштадот Подлога (6 x 6 x 1/4 Дебела) - Pack 2

Изолира Тоа: Sorbothane Вибрации Изолација Засилен Тешки Плоштадот Подлога (6 x 6 x 1/4 Дебела) - Pack 2

DEN 1678.80

Од стока
Во продавницата

Намалување на Вибрации во Осетлива Опрема.Поддржува помеѓу 1200 кг и 2400 lbs по подлога.Апсорбира До 94.7% од Вибрации.Интегрирана Ткаенина Површината Додава Стриже Сила и Издржливост.Комерцијални Одделение Анти-Вибрации Подлога.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне