.

.

Празнична Божиќ Партија Покани - Да Се Пополни Во Стил (20 Count) Со Коверти

Празнична Божиќ Партија Покани - Да Се Пополни Во Стил (20 Count) Со Коверти

DEN 167.76

Од стока
Во продавницата

Вклучува 20 Пополни Во Покани Со Пликови.Пост Картичка Стил (Не Виткање) 4 х 6 Картички.Елката Празник Тема.Тешки-Тежина Мат Карта На Акции.Добредојдовте вашите гости на вашата специјална прослава со овие забавни и шарени покани од страна на м&h поканува.Вклучува 20 Пликови.Пост картичка стил (не виткање) ги повикува мерка 4" x 6".Тешки-тежина мат карта на акции.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне