.

.

Виножито Еднорог Партија Ги Повикува / 25 Картички Со Бела Коверти/Магичен Whimsical Покани/Пополни Во Пастелни Роденден Картички

Виножито Еднорог Партија Ги Повикува / 25 Картички Со Бела Коверти/Магичен Whimsical Покани/Пополни Во Пастелни

DEN 383.52

Од стока
Во продавницата

Вклучува : 25 рамен пополните партија покани. 5" x 7" големина.Бела коверти вклучени.Whimsical Дизајн : Волшебниот еднорог дизајн со пастелни виножито палета на бои, го прави за луксузен партија покана.Пред вклучува линии за партија детали додека се врати вклучува забава шари модел.Совршен За : Овие симпатична еднорог покани се одлични за вашиот следен магичен настан!Симпатична пастелни мотив е совршен за еднорог тематските бебе туш или whimsical роденден.Висок Квалитет : Жив, полн печатење во боја од двете страни.Висок квалитет cardstock со бела пликови.Направени во САД : Авторските права се во тек.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне